Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU
lt | en | lv | ru
PORT OF DISCOVERY AMERICAN PREMIUM LAGER
PORT OF DISCOVERY AMERICAN PREMIUM LAGER

Alk. 5,2 tūrio %, 13º Plato

 

Šviesios šiaudų spalvos, švelnaus bet turtingo skonio ir aromato, lengvai kartus Lageris. Šaltas ir lėtas rauginimas šiam alui suteikia ypatingą skonį, o dalies salyklo pakeitimas ryžiais – šviesesnę spalvą, aromatą ir lengvumą.

Šio alaus išskirtinumas: Premium apibūdinimas Amerikoje suteikiamas alui, kuris turi ko nors „daugiau“- daugiau salyklo, daugiau kitų žaliavų nei vien salyklas, išraiškingesni apyniai, žemesnė rauginimo temperatūra. Žodis American nurodo, kad šio alaus gamyboje be įprastinio Pilsner tipo salyklo yra naudota papildomai ryžių . Šio alaus gamyboje naudojamas Viking Pilsener Malt salyklas ir ryžiai American Premium Lager alaus sausų medžiagų kiekis 13%, jo gamyboje maža dalis salyklo pakeista alaus skonio švelnumą suteikiančiais ryžiais, alaus gamyboje naudoti Amerikietiški apyniai – šios priežastys yra pagrindinės suteikiant šiam alui PREMIUM vardą.

 

8.png

Anno 1991 - Alaus darykla RINKUŠKIAI