Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU
{signup}
lt | en | lv | ru
Ekskursijos ir edukacinės - pramoginės programos
Mini programa restorane „Alaus kelias“

Labai laukiame ir mažų kompanijų! Siūlome savarankišką degustaciją su barmeno pagalba restorane „Alaus kelias“.

Prieš pradedant ragauti pačius populiariausius (net 9!) „Rinkuškių“ skonius bei mėgautis gardžiu užkandžiu, turėsite galimybę apžiūrėti restorane įkurtą autentišką Žaldoko klėtelę bei įmonės muziejų.

Degustacinį rinkinį sudaro: užkandis, 9 alaus rūšys po 100 ml., lankstinukas su alaus darymo proceso bei kiekvienos ragaujamos rūšies aprašymais.

Užsisakyti galima iš anksto arba tiesiog atvykus į restoraną.

 

Neribojama

Šalta užkandėlė

Kaina 19 € rinkinys

 

 

Gurmaniška SAMBARIŲ programa

Pirmiausia pasivaikščiosite po „Rinkuškių“ alaus daryklą, gidas Jums papasakos, kaip, laikantis senųjų aludarystės tradicijų, šiandien verdamas tikras lietuviškas alus. Grįžę iš daryklos užsuksite į mūsų muziejų, o prie senovinės aludario klėties pats Žaldokas Jums papasakos apie senosios aludarystės subtilybes. Vėliau ragausite karštus patiekalus (jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo – būtinai informuokite iš anksto), mūsų šefo kurtas gurmaniškas užkandėles, kurias, gido pagalba, išmoksite derinti su skirtingomis 8 alaus rūšimis. O jau kas yra volė, sambariai ar kiek alaus paruošdavo senovės lietuviai vienai šventei galėsite paklausti charizmatiškojo Žaldoko. Priimamos grupės nuo 10 asmenų. Jei dalyvių kompanija mažesnė - mokamas minimalus programos mokestis (už 10 asmenų). Yra galimybė jungtis prie kitų kompanijų iš anksto suderinus.

 

Trukmė 2,5 val.(būtina išankstinė rezervacija)

Gurmaniški užkandžiai, karštas patiekalas

39 € / asm.

 

EXCLUSIVE programa

Vos atvykę būsite paskirstyti į komandas, ir tuomet eisite pasivaikščioti po alaus daryklą, kur gidas jums papasakos, kaip, laikantis senųjų tradicijų, šiandien verdamas tikras lietuviškas alus. Po ekskursijos, „Alaus kelio“ restorane paragausite įvairių užkandžių, gidas Jus supažindins su 7 alaus rūšimis, o komandos buvo ne šiaip sau – nuo pat Jūsų ekskursijos pradžios lauks tikra proto mankšta, programos pabaigoje paaiškės, kuri komanda įdėmiau klausėsi! Be to, alkanų tikrai neišleisime – programai pasibaigus vaišinsitės karštais patiekalais (jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo – būtinai informuokite iš anksto). Priimamos grupės nuo 10 asmenų. Jei dalyvių kompanija mažesnė - mokamas minimalus programos mokestis (už 10 asmenų).

 

Trukmė 2,5 val.(būtina išankstinė rezervacija)

Šalti užkandžiai, karštas patiekalas

35 € / asm.

SENO RŪSIO programa

Turbūt esate girdėję pasakymą – Alutis šnekutis. Biržiečiai nuo seno prie alaus bokalo susėdę nutikimus pasakojo ir apie savo gimtojo krašto gyvenimą porino. Pristatome Jums naują programą, kurios metu ne tik pasivaikščiosite po alaus daryklą, bet degustacijos metu daugiau sužinosite apie Biržus. Jūsų laukia ekskursija po Biržų kraštą nepakilus nuo stalo. Gidės Jums mielai papasakos apie miesto bei „Rinkuškių“ istoriją, atskleis tik vietiniams žinomas legendas, kurios tarpe vietinių sklinda iš lūpų į lūpas. Ar žinote kaip prie stalo prisikviesti pivorių? Sužinosite ir alumi pasivaišinsite! Degustacijos metu paragausite 6 skirtingas alaus rūšis, kurių skonį papildys išskirtiniai restorane “Alaus kelias” pagaminti užkandžiai bei sotusis biržietiškas patiekalas.

Priimamos grupės nuo 10 asmenų. Jei dalyvių kompanija mažesnė - mokamas minimalus programos mokestis (už 10 asmenų). Yra galimybė jungtis prie kitų kompanijų iš anksto suderinus.

 

Trukmė 2 val.(būtina išankstinė rezervacija)

Šalti užkandžiai, karštas patiekalas.

Kaina 33 € / asm.

PROGINĖ programa

Vos atvykę pamatysite, kaip vienoje moderniausių, tačiau tradicinį alaus virimo būdą puoselėjančioje, „Rinkuškių“ alaus darykloje verdamas tikras lietuviškas alus. Gidas papasakos apie kiekvieną iš penkių alaus darymo etapų, o kai jau žinosite visas aludarystės subtilybes, pakviesime į „Alaus kelio“ restoraną, kuriame paragausite įvairių užkandžių, juos derinsite su 7 skirtingomis alaus rūšimis, labai išalkusiems alkį numalšinti padės sotūs karštieji patiekalai (jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo – būtinai informuokite iš anksto). Priimamos grupės nuo 10 asmenų. Jei dalyvių kompanija mažesnė - mokamas minimalus programos mokestis (už 10 asmenų). Yra galimybė jungtis prie kitų kompanijų iš anksto suderinus.

 

Trukmė 2 val.(būtina išankstinė rezervacija)

Šalti užkandžiai, karštas patiekalas

33 € / asm.

GIROS programa

Aplankysite alaus daryklą, kur gidas jums papasakos apie alaus bei giros darymo ypatumus, užsuksite į mūsų muziejų, pamatysite, nuo ko „Rinkuškiai“ pradėjo savo veiklą prieš 28 metus. Vėliau restorane „Alaus kelias“ ragausite mūsų „Seno rūsio“ giros, vandens iš 136 m gylio gręžinio bei gaivių vaisvandenių. Virtuvės šefas pasirūpino, kad neliktumėte alkani – vaišinsitės jo paruoštu gardžiu karštu patiekalu (jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo – būtinai informuokite iš anksto). Priimamos grupės nuo 10 asmenų. Jei dalyvių kompanija mažesnė - mokamas minimalus programos mokestis (už 10 asmenų). Yra galimybė jungtis prie kitų kompanijų iš anksto suderinus.

 

Trukmė 1,5 val.(būtina išankstinė rezervacija)

Šalti užkandžiai, karštas patiekalas

24 € / asm.

„Alaus kelio" trumpoji programa

Šiandieninis gyvenimo ritmas toks, kad dalis mūsų net atostogaudami skubame, norime daugiau pamatyti bei pažinti. Būtent todėl, specialiai Jums sukūrėme trumpą programėlę, kuri padės susipažinti su aludarystės ypatumais bei mūsų daromu alumi. Priklausomai nuo trukmės, gidas Jums aprodys alaus daryklą, užsuksite į mūsų muziejų, prie autentiškos senovinės klėties sužinosite, kaip lietuviai darė alų prieš daugelį metų. Vėliau ragausite 6 skirtingas alaus rūšis, jas derinsite su autentiškais, pagal šeimos receptus pagamintais užkandžiais. Priimamos grupės nuo 10 asmenų. Jei dalyvių kompanija mažesnė - mokamas minimalus programos mokestis (už 10 asmenų). Yra galimybė jungtis prie kitų kompanijų iš anksto suderinus.

 

Trukmė 1,5 val.(būtina išankstinė rezervacija)

Užkandžiai

Kaina  20 € asmeniui pasirinkus ekskursiją po gamyklą(1,5 val.)

Programa "Microhistory. Mistiniai Biržų skoniai".

Gerbiamas,

Kodėl pasaulis prasideda nuo Biržų? Nerandate atsakymo? Visada esate laukiami restorane „Alaus kelias”! Programos metu Jums bus atskleistos dar iki šiol niekam negirdėtos šešios istorijos, kadaise nutikusios Biržuose, o vakarienės akcentas – prie kiekvienos istorijos priderintas vis kitoks gurmaniškas alaus bei užkandžių duetas. Atvykite pasimėgauti unikaliu istorijų skoniu mistinėje aplinkoje!

Programos datas pavieniams asmenims rasite čia.

Kompanijos nuo 30 asmenų priimamos iš anksto individualiai suderinus datą ir laiką.

Tad kodėl pasaulis prasideda nuo Biržų? Pasiryžk sužinoti!

 

Trukmė 3 val.

Karšti patiekalai, šalti užkandžiai.

Kaina asmeniui nuo 39 iki 45 € (be ekskursijos po alaus daryklą / su ekskursija po alaus daryklą)

 

PAŽINTINĖ ekskursija

Pažintinės ekskursijos po alaus daryklą metu gidas Jums parodys ir paaiškins, kaip daromas alus - nuo salyklo sumalimo iki etiketės užklijavimo ant butelio. Išsiaiškinę, kas yra misa bei saladinas, keliausite į mūsų muziejų, kuriame pamatysite, nuo ko „Rinkuškiai“ pradėjo savo veiklą 1991, taip pat stabtelsite prie senovinės autentiškos klėties ir sužinosite, kokių aludarystės tradicijų laikydavosi aludariai, darydami alų prieš daugybę metų. Priimamos grupės nuo 10 asmenų. Jei dalyvių kompanija mažesnė - mokamas minimalus programos mokestis (už 10 asmenų). Yra galimybė jungtis prie kitų kompanijų iš anksto suderinus.

 

Trukmė 40 min.(būtina išankstinė rezervacija)

Kaina 7 € / asm.

Nuotolinė degustacija

Pasirinkę vieną iš kelių siūlomų nuotolinės degustacijos variantų virtualiai susipažinsite su „Rinkuškių“ alaus darykla, gidas Jums plačiau pristatys degustuojamas alaus rūšis, supažindins su apyniuoto gėrimo istorijai bei vaišinimosi kultūra. Degustacijos vyksta Zoom platformoje, o joje dalyvauja tik Jūsų suburta kompanija (mažiausiai 10 asmenų). Degustacinius rinkinius siunčiame visoje Lietuvoje. Išsirinkti bei įsigyti nuotolines degustacijas galite mūsų el. parduotuvėje shop.rinkuskiai.lt arba paspaudę šią nuorodą Eiti į elektroninę parduotuvę

 

1,5 val.

Užkandžiai

Kaina 30-40 € asm.

Vienos dienos programa: „ONE DAY - MAX IMPRESSIONS“

Biržuose nebūna prasto oro, būna tik kitokie įspūdžiai! Kviečiame per vieną dieną patirti maksimalius įspūdžius Biržuose - siūlome skirtingas programas, atsižvelgiant į oro sąlygas bei Jūsų pageidavimus. Atvykę pas mus dieną pradėsite gardžios kavos puodeliu restorane, po to keliausite pasižvalgyti po garsiausius Biržų objektus: pilį, Astravo dvarą, ilgiausią Lietuvoje pėsčiųjų tiltą ar Kirkilų apžvalgos bokštą. Norintiems dar daugiau įspūdžių siūlome Eco basų kojų parką, senovinės technikos muziejų Sodeliškių dvare ar edukacinę programą avininkystės ūkyje. Pietauti grįšite į “Alaus kelią”, pasistiprinę vyksite žaisti unikalų žaidimą – “Monteball”, o įspūdžių kupiną dieną užbaigsite dalyvaudami pasirinktoje alaus degustacijoje. Priimamos grupės nuo 10 asmenų. Jei dalyvių kompanija mažesnė - mokamas minimalus programos mokestis (už 10 asmenų). Rezervuokite savo dieną geriausiems įspūdžiams Biržuose!


Rezervuokite savo dieną geriausiems įspūdžiams Biržuose!

 

 

 

MONTEBOLAS

Pasivaikščiokite po erdvų Mantagailiškio dvaro parką (dvaras minimas nuo XVI amžiaus), žaisdami unikalų žaidimą Monteball, kuris buvo sukurtas ir išbandytas 2010 metais. Žaidimo principas - įspirti kamuolį į parko pievoje įrengtas duobutes, atliekant kuo mažiau spyrių, tačiau viskas nėra taip paprasta – parko dydis apie 20 ha, kamuolio nevalia įspirti į smegduobę (o jų aplink Jus bus virš 50!) ir svarbiausia – jokių keiksmažodžių! Žaidimas atvirame ore - puikiausias būdas atsipūsti su draugais ar kolegomis!

 

Trukmė iki 3.5 val.(būtina išankstinė rezervacija)

Kaina  8-14 € / asmeniui, priklausomai nuo duobučių skaičiaus

Anno 1991 - Alaus darykla RINKUŠKIAI