lt | en | lv | ru
Ekskursijos ir edukacinės - pramoginės programos
Gurmaniška SAMBARIŲ programa

Pirmiausia pasivaikščiosite po „Rinkuškių“ alaus daryklą, gidas Jums papasakos, kaip, laikantis senųjų aludarystės tradicijų, šiandien verdamas tikras lietuviškas alus. Grįžę iš daryklos užsuksite į mūsų muziejų, o prie senovinės aludario klėties pats Žaldokas Jums papasakos apie senosios aludarystės subtilybes. Vėliau ragausite karštus patiekalus (jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo – būtinai informuokite iš anksto), mūsų šefo kurtas gurmaniškas užkandėles, kurias, gido pagalba, išmoksite derinti su skirtingomis 8 alaus rūšimis. O jau kas yra volė, sambariai ar kiek alaus paruošdavo senovės lietuviai vienai šventei Jums papasakos Žaldokas, į pagalbą pasitelkęs akordeoną.

 

Trukmė 2,5 val.

Gurmaniški užkandžiai, karštas patiekalas

 

22,50 € (Sekmadieniais - Ketvirtadieniais) / 25 € (Penktadieniais - Šeštadieniais ir švenčių dienomis)
EXCLUSIVE programa

Vos atvykę būsite paskirstyti į komandas, ir tuomet eisite pasivaikščioti po alaus daryklą, kur gidas jums papasakos, kaip, laikantis senųjų tradicijų, šiandien verdamas tikras lietuviškas alus. Po ekskursijos, „Alaus kelio“ restorane paragausite įvairių užkandžių, gidas Jus supažindins su 7 alaus rūšimis, o komandos buvo ne šiaip sau – nuo pat Jūsų ekskursijos pradžios lauks tikra proto mankšta, programos pabaigoje paaiškės, kuri komanda įdėmiau klausėsi! Be to, alkanų tikrai neišleisime – programai pasibaigus vaišinsitės karštais patiekalais (jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo – būtinai informuokite iš anksto).

 

Trukmė 2,5 val.

Šalti užkandžiai, karštas patiekalas

Kaina 19,80 € (Sekmadieniais - Ketvirtadieniais) / 22 € (Penktadieniais - Šeštadieniais ir švenčių dienomis)

PROGINĖ ekskursija - programa

Vos atvykę pamatysite, kaip vienoje moderniausių, tačiau tradicinį alaus virimo būdą puoselėjančioje, „Rinkuškių“ alaus darykloje verdamas tikras lietuviškas alus. Gidas papasakos apie kiekvieną iš penkių alaus darymo etapų, o kai jau žinosite visas aludarystės subtilybes, pakviesime į „Alaus kelio“ restoraną, kuriame paragausite įvairių užkandžių, juos derinsite su 7 skirtingomis alaus rūšimis, labai išalkusiems alkį numalšinti padės sotūs karštieji patiekalai (jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo – būtinai informuokite iš anksto).

 

Trukmė 2 val.

Šalti užkandžiai, karštas patiekalas

Kaina 18 € (Sekmadieniais - Ketvirtadieniais) / 20 € (Penktadieniais - Šeštadieniais ir švenčių dienomis)

GIROS ekskursija - programa

Aplankysite alaus daryklą, kur gidas jums papasakos apie alaus bei giros darymo ypatumus, užsuksite į mūsų muziejų, pamatysite, nuo ko „Rinkuškiai“ pradėjo savo veiklą prieš 26 metus. Vėliau restorane „Alaus kelias“ ragausite mūsų „Seno rūsio“ giros, vandens iš 136 m gylio gręžinio bei gaivių vaisvandenių. Virtuvės šefas pasirūpino, kad neliktumėte alkani – vaišinsitės jo paruoštu gardžiu karštu patiekalu (jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo – būtinai informuokite iš anksto).

 

Trukmė 1,5 val.

Šalti užkandžiai, karštas patiekalas

Kaina 10 € (Sekmadieniais - Ketvirtadieniais) / 12 € (Penktadieniais - Šeštadieniais ir švenčių dienomis)

„Alaus kelio" trumpoji programa

Šiandieninis gyvenimo ritmas toks, kad dalis mūsų net atostogaudami skubame, norime daugiau pamatyti bei pažinti. Būtent todėl, specialiai Jums sukūrėme trumpą programėlę, kuri padės susipažinti su aludarystės ypatumais bei mūsų daromu alumi. Priklausomai nuo trukmės, gidas Jums aprodys alaus daryklą, užsuksite į mūsų muziejų, prie autentiškos senovinės klėties sužinosite, kaip lietuviai darė alų prieš daugelį metų. Vėliau ragausite 6 skirtingas alaus rūšis, jas derinsite su autentiškais, pagal šeimos receptus pagamintais užkandžiais.

 

Trukmė 1 val. arba 1,5 val.

Užkandžiai

Kaina 7 € asmeniui be ekskursijos po gamyklą(1 val.)

 9 € asmeniui pasirinkus ekskursiją po gamyklą(1,5 val.)

PAŽINTINĖ ekskursija

Pažintinės ekskursijos po alaus daryklą metu gidas Jums parodys ir paaiškins, kaip daromas alus - nuo salyklo sumalimo iki etiketės užklijavimo ant butelio. Išsiaiškinę, kas yra misa bei saladinas, keliausite į mūsų muziejų, kuriame pamatysite, nuo ko „Rinkuškiai“ pradėjo savo veiklą 1991, taip pat stabtelsite prie senovinės autentiškos klėties ir sužinosite, kokių aludarystės tradicijų laikydavosi aludariai, darydami alų prieš daugybę metų.

 

Trukmė 40 min.

Kaina 5 € / asmeniui

Vienos dienos programa: „ONE DAY - MAX IMPRESSIONS“

Biržuose nebūna prasto oro, būna tik kitokie įspūdžiai! Kviečiame per vieną dieną patirti maksimalius įspūdžius Biržuose - siūlome dvi skirtingas programas, atsižvelgiant į oro sąlygas.

Atvykę pas mus dieną pradėsite gardžios kavos puodeliu restorane, po to keliausite pasižvalgyti po Biržus, pietauti grįšite į “Alaus kelią”, pasistiprinę vyksite žaisti unikalų žaidimą – “Monteball”, pasivaikščiosite prie garsiųjų smegduobių bei užlipsite į Kirkilų apžvalgos bokštą, o įspūdžių kupiną dieną užbaigsite dalyvaudami pasirinktoje alaus degustacijoje.


Rezervuokite savo dieną geriausiems įspūdžiams Biržuose!

 

 

 

MONTEBOLAS

Pasivaikščiokite po erdvų Mantagailiškio dvaro parką (dvaras minimas nuo XVI amžiaus), žaisdami unikalų žaidimą Monteball, kuris buvo sukurtas ir išbandytas 2010 metais. Žaidimo principas - įspirti kamuolį į parko pievoje įrengtas duobutes, atliekant kuo mažiau spyrių, tačiau viskas nėra taip paprasta – parko dydis apie 20 ha, kamuolio nevalia įspirti į smegduobę (o jų aplink Jus bus virš 50!) ir svarbiausia – jokių keiksmažodžių! Žaidimas atvirame ore - puikiausias būdas atsipūsti su draugais ar kolegomis!

 

Trukmė iki 3.5 val.

Kaina  5-12 € / asmeniui, priklausomai nuo duobučių skaičiaus

Anno 1991 - Alaus darykla RINKUŠKIAI